Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Projekt - pozitivní video
Na tohle jsem myslela, už když jsem psala článek o patronovi. Jednou ze strategií přípravy na velkou nebo menší akci, podle nervozity psovoda, je i připomínání si všeho, v čem jste se psem jako tým dobří, co vás baví, jak máte psa rádi, co je pro vás důležité. Ideální samozřejmě je, aby člověk došel k poznání, že vítězství není tak důležité jako společně strávený čas, a agility jen prostředek, jaksi naplno užívat vzájemné spolupráce a důvěry.

Takže bych pro vás měla jeden projekt, kterým jsem si udělala radost k Wayovým sedmým narozeninám. Vytvořte si video, kam dáte všechny své oblíbené fotky, videa z oblíbených okamžiků ze závodů, tréninků, procházek, her... Čehokoli, kde jste se se psem cítili jako tým, přináší vám to spokojené vzpomínky a probouzí pozitivní pocity. A k tomu můžete přidat hudbu, kterou máte rádi, třeba s ní máte spojený nějaký silný zážitek, nebo se vyznačuje silným textem. K Wayovi jsem si našla Hideaway, protože vyjadřovala přesně to, co jsem si představovala ("Neskrývej se/ náhle máš všechno, co je potřeba/ věřím,/ že můžeš být vším, čím budeš chtít").

Pokud nemáte žádný program na zpracování videa, založte si alespoň složku nebo fotoalbum, kam byste si všechny pro vás významné momenty schraňovali. Před závody si je pak projděte a čerpejte tak pozitivní náboj pro nadcházející akce. Já mám po shlédnutí toho svého vždycky pocit, že nic není tak obtížné, abychom to nepřekonali (přestože při tréninku mě taková myšlenka napadá velmi často). Přeji hodně zábavy při tvorbě takové upomínky.

P.S.: Kdybyste chtěli, můžete do komentářů umístit odkaz, pozitivní energie nikdy není dost!


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 18. 09. 2010 | 5313 přečtení | Počet komentářů: 1

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server